Політичний популізм та піар від місцевої “Батьківщини” знову “в дії”

246

Як раніше повідомляв Голос Громади, на позачергову сесію Олександрійської міської ради, сьогодні, 12 квітня, до порядку денного внесено питання про звернення до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови НКРЕКП Вовка Д.В. Авторами звернення виступили депутати “Батьківщини”, котрі в одному із пунктів звернення порушують питання про відміну абонентської плати за розподіл газу.

Читайте також:  На особистому прийомі люди поцікавилися питанням відключення від централізованої тепломережі

Звісно питання досить серйозне, адже стосується безпосередньо кожного українця, котрий користується газом у себе вдома. Проте така заява від місцевої політичної сили більше схожа на таку собі піар-акцію. Адже 10 квітня Національна комісія, яка регулює сферу енергетики і комунальних послуг ВЖЕ скасувала рішення про введення абонплати.

Відкриту заяву після критики з боку Президента України, Прем’єр-міністра та депутатів Верховної Ради зробив голова НКРЕКП Дмитро Вовк під час засідання комісії, зазначивши, “…що прийняття такого рішення ще потребує додаткових консультацій”.

Звичайно така позиція від місцевої “Батьківщини” більш, ніж зрозуміла. Адже вдаватися до популізму та словесних маніпуляцій – це основа політичної стратегії усієї фракції і не лише на місцевому рівні. Нагадаємо, що представники цієї політичної сили свого часу також проголосували за закон “Про ринок природного газу”, який призвів до абонентської плати за газ.

Читайте також:  Приютівська громада відсвяткує свій день народження

БЕЗ КОМЕНТАРІВ