Село Войнівка запрошує всіх на завтрашнє грандіозне свято «Ярмарок крафтових виробів»

817

Вже завтра, 21 вересня, у Войнівці Приютівської громади стартує «Ярмарок крафтових виробів», що реалізується в рамках Програми «Малі міста – великі враження» від Міністерства культури, молоді та спорту України, повідомляє «Голос Громади».

Починаючи з 12:00 години відвідувачам ярмарку буде представлена презентація та продаж товарів від представників народних промислів, виробників та продавців крафтових виробів, сувенірної продукції, прикрас, побутових речей та оздоблення оселі.

Читайте також:  Головний олександрійський парк змінюється на очах

Різноманітні локації для дітей та дорослих, фотозони, фуд-зони зі смаколиками тощо.

Окрім чималої кількості представників Приютівської об’єднаної територіальної громади, на ярмарку будуть присутні виробники та продавці крафтових виробів зі Світловодського району, Олександрійського, Новгородківського, Знамянського та Маловисківського. Також у Ярмарку візьмуть участь й виробники з Черкаської та Дніпропетровської областей.

Надвечір гостей масового заходу своїми виступами розважатиме український рок-гурт «Kozak System» («Козак Сістем») та відомі учасники українських телешоу «Україна має талант» та «Х-Фактор».

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

Нагадаємо, що у день проведення «Ярмарку крафтових виробів» до Войнівки курсуватимуть додаткові автобуси.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ