Що олександрійцям заборонено у «карантин вихідного дня» і скільки він триватиме – вирішила міська комісія (повний перелік)

397

Олександрійська міська комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму позачерговому засіданні визначилася з переліком обмежень та заборон, пов`язаних з віднесенням Кіровоградщини до помаранчевої зони щодо стану поширеності на її території COVID-19, повідомляє «Голос Громади» з посиланням на сайт міської ради.

У зв`язку з різким погіршенням пандемічної ситуації та введенням в країні так званого карантину вихідного дня, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України №641 і змінами до неї №1100, міська комісія ТЕБ та НС у своєму протоколі від 13.10.2020 р. встановила на цей період ряд обмежувальних та заборонних вимог стосовно життєдіяльності міста, котрі стосуються як громадян Олександрії, так і підприємств, організацій різних форм власності. А також комісія встановила попередні терміни «карантину вихідного дня» – з 14 по 29 листопада (це у разі, якщо пандемічна ситуація не буде погіршуватися далі).

Ознайомитися з повним текстом протоколу комісії та його карантинних вимог можна ТУТ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ