29 березня 2017 року в колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016». Вп`яте найкращі з найкращих благодійників були представлені до уваги.

Так, ІІ місце із 16 учасників в номінації «Середній бізнес» посіло ТОВ «УкрАгроКом», плідну роботу якого визнано на всеукраїнському конкурсі. Заявку на участь подала Олександрійська районна організаціія профспілки працівників освіти і науки України, адже понад десять років між ТОВ «УкрАгроКом» та “освітою” району розпочалася тісна співпраця, спрямована на соціально-економічний розвиток освітньої галузі, створення безпечних умов праці та навчання, забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям Олександрійського району.

Читайте також:  Близько двох тисяч мальків запустили у ставок на Кіровоградщині

Ось як цю визначну подію кореспондентам Голосу Громади прокоментувала головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Світлана Михайленко: “Добре, що на Україні є такий конкурс, який несе на меті відзначення найкращих благодійників, будь-то організації, бізнес чи особа”.

 

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ