Олександрійщина активно готувалася до початку вересня, зокрема серйозна увага місцевої та районної влади зосередилася на закладах дошкільного виховання в районі, а їх загалом 28. Така цифра дозволить цього навчального року охопити 980 дітей, що становитиме 98% від загальної кількості дітей віком від 3 і до 6 років.

Наразі ж районна влада тримає на контролі ремонтні роботи по ДНЗ. Вже завершені роботи по ремонту нового приміщення Щасливського дошкільного навчального закладу, що надало можливість створення комфортабельних умов для навчання та виховання 28 дітей дошкільного віку. Також в планах на вересень завершити ремонтні роботи додаткового корпусу в Новопразькому ДНЗ «Рукавичка». В жовтні ж планується завершити ремонт в Андріївському дошкільному навчальному закладі і в підсумку в садочку з’явиться додаткова друга група.

Читайте також:  В навчальному закладі Олександрії виявлено COVID-19

Та поряд з тим існує проблема щодо охоплення дошкільною освітою дітей ясельно-молодшого віку – від року і до трьох. З них лише 85 осіб відвідує дошкільні установи району. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми є відкриття на базі діючих установ – Андріївського та Войнівського ДНЗ – додаткових груп.

“В Олександрійському району немає закладу, в якому протягом останніх трьох років не було оновлено матеріально-технічну базу: активно відбувається заміна вікон, дверей, водогонів, проходять ремонти опалювальних систем, заміна м’якого та твердого інвентарю, придбання меблів та комп’ютерів”, – розповідає голова Олександрійської РДА Богдан Куруп.

Читайте також:  В приміщенні Кіровоградської облради шукають вибухівку

Харчується у дошкільних установах 942 дитини, що становить 93% від загальної кількості, 68 вихованців відвідують групи короткотривалого режиму роботи у яких відсутнє харчування. Особлива увага приділяється дітям пільгових категорій, а таких в районі налічується 100 осіб, їх забезпечують безкоштовним харчуванням.

Варто відзначити, що на підготовку до поточного навчального року, яка включала ремонтні роботи по дошкільним установам району та на закупівлю обладнання, витрачено 2690, 6 тисяч гривень.

Читайте також:  Імена нових заступників мера Олександрії Сергія Кузьменка

БЕЗ КОМЕНТАРІВ