На базі Олександрійського міськрайонного центру зайнятості для внутрішньо переміщених осіб, демобілізованих учасників АТО та осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування провели дводенний тренінг під назвою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього». Про це кореспондентів Голосу Громади повідомила І.Красноголова, провідний фахівець з аналізу ринку праці відділу інформаційних систем Олександрійського міськрайонного  центру зайнятості.

Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Тема тренінгу викликала неабияку зацікавленість у шукачів роботи. Упродовж двох днів учасників тренінгу інформували про фінансові цілі на різних життєвих етапах, процеси управління власними коштами, правилами безпеки при користуванні платіжними картками, ознаками ризикових кредитних та депозитних операцій, порадами щодо уникнення фінансового шахрайства. Також присутні дізнались про основні положення закону про захист прав споживачів,  отримали необхідну інформацію та практичні поради із фінансової грамотності.

Слід зазначити, що набуті знання учасники семінару зможуть застосувати в повсякденному житті та покращити своє матеріальне становище.

Загалом, у заході взяли  участь близько 20 безробітних громадян,  які перебувають на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ