Олександрійських водіїв автобусів перевірять на коронавірус

218

Всіх водіїв міських автобусних маршрутів загального користування міська влада зобов`язала пройти медичне обстеження на наявність у них збудника COVID-19, повідомляє «Голос Громади».

Мета заходу – убезпечення пасажирів від ймовірного зараження коронавірусом. Водіїв перевірять, чи не є вони носіями інфекції. Нагадаємо, міський громадський транспорт у період карантину перевозить лише визначене відповідним законом коло пасажирів (медпрацівників, рятувальників, працівників Нацполіції тощо) за спеціальними перепустками, для виконання їхніх службових обов`язків.

Читайте також:  Центральна міська бібліотека Олександрії розпочинає цикл індивідуальних майстер-класів з виготовлення новорічних іграшок 

Всього станом на 2 квітня в Олександрії пройшли перевірку експрес-тестами  66 жителів міста, підтвердження наявності у них збудника коронаінфекції у них немає. Тим часом на стаціонарному лікуванні у міській лікарні перебувають 16 хворих на пневмонію. Ймовірність у них захворювання, спричиненого COVID-19, діагностикою не підтверджена. Про це офіційно повідомляє міська влада.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ