У середу, 2 листопада, на території проведення антитерористичної операції помер військовослужбовець Збройних сил України з Олександрії, 34-річний Андрій Узлов.

Про це повідомляють Олександрійські новини, інформацію яким підтвердив олександрійський військовий комісар Андрій Карло.

За попередньою інформацією, чоловік помер внаслідок серцевої недостатності. В той же час кропивницьке видання “Гречка” з посиланням на заступника обласного військкомісара Олега Молчанова повідомляє, що боєць підірвався на розтяжці. Точні причини і обставини смерті військовослужбовця з’ясовуються.

Читайте також:  Скандал і «неспортивна» поведінка міського голови на сесії міськради: що б це означало?

За словами військового комісара, Андрій Узлов у 2014 році був призваний на службу в Збройних силах України по мобілізації. У 2016 році, маючи статус учасника бойових дій, повернувся на службу в армію на контрактній основі, проходив службу у лавах мотопіхотних військ.

Героя проведуть в останній путь сьогодні, 4 листопада, об 11:00 годині по вулиці Пилипа Гриценка (Парижської комуни), 50. Попрощатися з бійцем приїхали його бойові побратими та офіцери.

Читайте також:  Сьогодні працюватиме "пряма телефонна лінія" з першим заступником голови Олександрійської РДА

БЕЗ КОМЕНТАРІВ