Відбулися дві позачергові сесії Олександрійської міськради

220

16 жовтня відбулися 89-та та 90-та позачергові сесії Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

Участь у 89-й сесії взяли 25 депутатів (нагадаємо, склад нинішнього сьомого скликання міськради становить 36 депутатів і міський голова). На розгляд засідання було внесено два питання:

– Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 № 860 «Про бюджет міста Олександрія на 2020 рік»;
– Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Олександрії будівель та споруд Державного навчального закладу «Олександрійський професійний ліцей.

Читайте також:  Матчі сезону 2020/2021 гравці ФК “Олександрія» зіграють у новій формі

Перший з цих двох пунктів передбачав коригування  міського бюджету на поточний рік з метою виділення коштів на заробітну плату працівникам бюджетних закладів  міста до кінця року, а також надання фінансової підтримки деяким  громадським організаціям, за рахунок внутрішнього перерозподілу коштів бюджету.

Розглянувши наступне питання, депутати надали згоду на передачу до комунальної власності будівель колишнього професійно-технічного училища №33, розташованих у Байдаківському мікрорайоні міста, з метою розміщення в них опорного пункту патрульного підрозділу Національної гвардії України.

Читайте також:  Обрано голову Олександрійської районної ради

Оскільки регламент проведення позачергових сесій передбачає не більше двох питань порядку денного, на цьому перше пленарне засідання закінчило роботу, після чого відразу розпочалася наступна (90-та) сесія, на якій були присутні вже 26 депутатів. Вона також мала у черзі дня два питання:

– Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Олександрія за 9 місяців 2020 року;
– Про розгляд земельних та майнових питань.

Читайте також:  На Олександрійщині легковик під час руху злетів у кювет

Звіт про виконання бюджету міста за три квартали поточного року депутати затвердили голосуванням як виконаний на 105,6 % у частині власних і закріплених  доходів.

Друге рішення стосувалося ряду земельних питань, серед яких встановлення мінімальної ставки  місячної оренди 1 кв.м загальної площі нерухомого майна по м.Олександрії, селищу Олександрійському, с. Звенигородці на 2021 рік, продовження терміну міських програм розвитку земельних відносин та приватизації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ