Як Пенсійний Фонд України вводить в оману пенсіонерів (АУДІО-факт)

274

Співробітники Пенсійного Фонду України (ПФУ) свідомо обманюють пенсіонерів,  обіцяючи підвищення пенсій, якщо люди будуть отримувати їх у банку та не переходитимуть до Укрпошти, повідомляє Голос Громади.

Укрпошта неодноразово стикалася з фактами маніпуляцій та поширення неправдивої інформації про послуги компанії з боку Пенсійного Фонду України.

У мережі оприлюднено розмову працівниці ПФУ з 72-річною пенсіонеркою, де представник Пенсійного Фонду говорить, що «кошти, які можна спрямувати на виплату пенсій, ми будемо витрачати на виплату пошті за  доставку…».
І запитує у пенсіонерки, яка жаліється на вік та хворі ноги і хоче отримувати пенсію вдома від листоноші: «Ви бажаєте отримувати пенсії на такому рівні, чи щоб в грудні у Вас пенсія піднялася?».

Читайте також:  Ще два олександрійські ОСББ отримали в управління свої будинки

Пенсіонерів, які потребують допомоги та мають право отримувати пенсію вдома, працівники Пенсійного Фонду свідомо вводять в оману, переконують отримувати пенсію у банках, плямуючи при цьому репутацію Укрпошти.

Компанія вимагає від Пенсійного Фонду України припинити цю ганебну практику та публічно пояснити ситуацію, що склалася.

Нагадаємо, у липні прозвучала заява, що “Укрпошта” з 1 січня 2020 року не доставлятиме пенсії за поточним збитковим тарифом. Глава компанії Ігор Смілянський заявляв, що аби цього не сталося, уряд має схвалити новий тариф або ж винести послугу з доставки пенсій на відкритий тендер.

Читайте також:  COVID-19: смерть 17-річної дівчини на Кіровоградщині та 7 нових захворювань на Олександрійщині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ