6-та сесія
6-та сесія

      Пленарне засідання шостої сесії Олександрійської міської ради розпочалося суперечками між міським головою Степаном Цапюком та депутатами, які виступили з пропозицією внести до порядку денного додаткові проекти рішень.

      З пропозицією внести до порядку денного проект рішення щодо питання прокладання високовольтного кабелю на території Заводського мікрорайону та заслухати звіт про роботу виконавчого комітету ради попереднього скликання виступили депутати від Радикальної партії Сергій Гриценко та Микола Смакула. На ці пропозиції депутатів міський голова категорично заявив, що дані проекти не відповідають регламенту, представивши негативні висновки юридичного управління міськради в підтвердження своїх слів.

Читайте також:  Про ризики нелегальної трудової міграції говорили в Олександрії

Така поведінка міського голови обурила депутатів демократичної більшості, адже за словами депутата Миколи Смакули ці проекти рішень були додатково опрацьовані незалежною юридичною компанією і є цілком законними. Ситуація вкрай загострилася, коли стало зрозумілим, що Степан Цапюк не має на меті починати роботу шостої сесії. Адже замість того, щоб знайти компромісне рішення й затвердити, все ж таки, порядок денний Степан Кирилович, як завжди, вдався до своєї стратегії, почавши звинувачувати окремих депутатів та нарікати на їх бездіяльність.

Читайте також:  Ви справжній пасічник? Тоді не забудьте отримати грошову допомогу!

А далі, вже по «накатаному» та звичному сценарію в хід пішла «важка артилерія» в особі ще діючого першого заступника Людмили Давиденко, яка не знайшовши вагомих аргументів для протистояння депутатам почала некоректно висловлюватися на адресу окремих народних обранців, геть забувши про етику та будь-які норми поведінки посадової особи.

Після декількох перерв для консультацій та переговорів між депутатськими групами та міським головою, не дійшовши компромісу, Степан Цапюк несподівано оголосив про закриття шостої сесії так, фактично, й не розпочавши її.

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

      З повагою до олександрійської громади!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ