Дітлахів зібрав новий дитячий майданчик, який відкрили за адресою просп. Соборний, 113,115,117. За підтримки місцевої організації партії “БПП”Солідарність”, а зокрема Віталія Заріцького, Андрія Коломійцева та народного депутата Анатолія Кузьменко було встановлено ігровий комплекс та пісочниці. Урочисте відкриття відбулося за участі аніматорів студії “Свято” Ірини Федоренко, а після виступу депутатів Андрій Коломійцев разом з дітьми перерізали червону стрічку.

Читайте також:  За останню добу на Кіровоградщині виявили 118 нових хворих на коронавірус

За словами Віталія Заріцького, а саме за цим округом він балотувався до міськради, жителі вказаних будинків звернулися до нього з ініціативою встановити новий дитячий майданчик на заміну старому, і після обговорень це стало можливим.

Наразі це не перший майданчик, встановлений депутатами від “Солідарності” – зокрема до Дня міста та до Дня захисту дітей було встановлено новий майданчик за адресою вул. Канатенко, 13а.

Читайте також:  Центральна міська бібліотека Олександрії розпочинає цикл індивідуальних майстер-класів з виготовлення новорічних іграшок 

DSC05249 DSC05257 DSC05287 DSC05293 DSC05298 DSC05306

БЕЗ КОМЕНТАРІВ