23 серпня 2016 року в Олександрії пройшов Марш вишиванок, організований місцевого громадською активісткою Євгенією Мороз. Цього року захід зібрав не лише любителів традиційного українського одягу, а і патріотів та прихильників української культури. Серед присутніх було багато дітей, представників громадськості та депутатів. Також до маршу приєдналися і представники галереї VashArt, а член спілки митців Олександрії, керівник гуртка східного танцю Надія Лінкевич за підтримки депутата Олександрійської міської ради Андрія Коломійцева роздавала безкоштовні синьо-жовті стрічки. Бажаючі могли долучитися і до збору коштів на відновлення будівлі галереї на Чижевського, 8.

Читайте також:  В Олександрії відбудуться заходи з вшанування пам’яті загиблих

Концертна програма, крім запланованих, включала і виступи жителів міста. До вільного мікрофону підходили любителі віршів про Україну, повстанських пісень, або просто бажаючі привітати містян з Днем Незалежності.

Закінчився Марш вишиванок ходою до ПК “Світлопільський” з розгорнутим синьо-жовтим стягом, де власники найкращих костюмів отримали подарунки.

DSC05228 DSC05231 DSC05232 DSC05234 DSC05235 DSC05241 DSC05247

БЕЗ КОМЕНТАРІВ