Чергову скандальну історію про олександрійця показали на всю Україну (ВІДЕО)

2165

Сюжет про звичайних українців, котрі мали необережність потрапити під колеса автівок високопосадовців та чиновників, серед яких опинився і Олександр Карпінський – загиблий з Олександрії – сьогодні, 16 червня, показали у телепередачі “Українські сенсації Ексклюзив” на телеканалі 1+1.

Так, ще в листопаді 2009 року екс-мер Києва Олександр Омельченко збив на пішохідному переході 48-річного будівельника – жителя с. Войнівка, що на Олександрійщині, в результаті чого чоловік загинув. Чиновник сплатив сім’ї загиблого матеріальну компенсацію. Не маючи претензій від родичів загиблого, слідчі, вже за рік, справу по ДТП зі смертельним наслідком закрили. За повідомленням ЗМІ, тоді Омельченко оплатив похорон та поминальний обід, виплатив 20 тис. грн. та, ніби, купив синові загиблого будинок за 25 тис. доларів та машину. Проте, як пізніше стало відомо, будинок виявився звичайною однокімнатною квартирою на околиці Олександрії, а машину забрали.

Читайте також:  У новому році вся сфера обслуговування Кіровоградщини має перейти на українську мову

Сьогодні кореспонденти “Українських сенсацій” розповіли як склалася доля сина загиблого Карпінського та чому гроші й авто у нього забрали.

За словами сина, який наважився після стількох років, дати журналістам “Українських сенсацій” ексклюзивне інтерв’ю, не все так склалося, як спочатку було повідомлено у ЗМІ. Олександр розповідає, що дійсно після смерті батька сім’я отримала від чиновника гроші на поховання та встановлення пам’ятника, а також він отримав авто, гроші й квартиру. Проте вже через деякий час до чоловіка приїхали невідомі та відібрали і авто, і частину невитрачених грошей, у сумі 10 тис. дол., а його самого звинуватили в алкоголізмі та направили на лікування до психіатричної лікарні, при цьому банківські картки, на які перераховувалися кошти, у нього забрали.

Читайте також:  На Кіровоградщині 7 мешканців області повторно захворіли на коронавірус

Подробиці цієї трагічної та скандальної історії далі у відео:

БЕЗ КОМЕНТАРІВ