Депутатів від “Батьківщини”, “Опоблоку” та “Сили людей” цілком влаштовує, що олександрійці з серпня будуть сплачувати за підвищеними тарифами

714

13 липня депутатом Олександрійської міської ради Віталієм Заріцьким було подано проект рішення міської ради “Про скасування рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року № 452 “Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”. Як раніше повідомляв Голос Громади олександрійці поскаржилися, що будь-якого обґрунтування такого підвищення тарифів, а також відповідних розрахунків для ознайомлення з ними громадськості, не було оприлюднено. Та й вже звичних для Олександрії громадських слухань, де б люди могли висловити свої думки з приводу такого підвищення тарифів на послуги, що надає КП “Житлогосп”, також не було проведено.

Проте не всі депутати Олександрійської міської ради турбуються однаково за добробут своїх виборців. Наразі мова йде про деяких депутатів міськради – членів постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та раціонального використання природних ресурсів, котрі не вважають за потрібне обговорювати нові, підвищенні майже вдвічі тарифи, тим самим нехтуючи думкою громадськості та виказуючи свою неповагу всім олександрійцям, котрі вже з серпня будуть змушені сплачувати ці рахунки.

Читайте також:  «Розмноження» олександрійських ОСББ триває

Як зазначає голова комісії Михайло Сулятицький, члени комісії вже вчетверте не можуть зібратися для обговорення цього питання, а за відсутності кворуму, тобто необхідної кількості членів комісії, жодного разу так і не було можливим провести засідання. Зазначимо, що на перше засідання з приводу розгляду надважилового для олександрійців питання тарифів також прийшли й представники громадськості, аби мати змогу взяти участь в обговоренні. Проте, нажаль, через відстуність трьох депутатів, котрі є членами комісії, олександрійці так і розійшлися “ні з чим”.

Знаковим є те, що серед тих, хто постійно не з’являється на засідання комісії під різними приводами – депутати Олександрійської міської ради від “Батьківщини”, “Сили людей” та “Опозиційного блоку”.

Зазначимо, що для деяких політичних сил нашого міста такий хід речей – це норма. Адже минулого року, одночасно виступаючи з пропозицією мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Олександрія, виконавчим комітетом Олександрійської міської ради 1 липня 2016 року було прийнято рішення №403 «Про затвердження тарифів на послуги із захоронення твердих побутових відходів, що надаються ТОВ «Еко’логія». Тоді цим рішенням, без будь-яких обговорень чи конкурсних процедур, міськвиконком погодив ТОВ «Еко’логія» підвищені тарифи на утилізацію ТПВ більш, ніж в два рази, в тому числі і для населення.

Читайте також:  Гаряча лінія з директоркою обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО

Ситуація повторюється знову. Адже ті політичні сили, котрі найчастіше з трибуни в залі засідань розповідають про “турботу” за своїх виборців, як то в квітні цього року, порушуючи питання про ВЖЕ скасоване рішення щодо введення абонплати за розподіл газу, сьогодні просто-на-просто “ховаються” за вигаданими справами та затягують час аби тільки не розглядати такі, комусь вигідні, нові підвищені тарифи для населення.

Цікавим є також те, що керівник комунального підприємства, за послуги якого вже з серпня олександрійці і будуть сплачувати майже вдвічі більше, депутат Олександрійської міської ради від “Опозиційного блоку” Олександр Долгіх, здавалося б, котрий один із перших повинен був бути зацікавленим в проведенні комісії аби представити необхідну інформацію з обгрунтуванням доцільності підвищення тарифів, також ігнорує засідання комісії, та за прикладом деяких своїх  колег “ховається” від обговорень.

Читайте також:  На будівництво спортивного комплексу в Олександрії виділено 10 млн грн

З чим пов’язано таке зневажливе ставлення до олександрійців з боку цих депутатів наразі невідомо, але, мабуть, їх або ж цілком влаштовує рішення про підвищення тарифів, або не дуже хвилюють проблеми містян, яким вони, м’яко кажучи, цим рішенням накидають черговий “зашморг на шию”.

Зазначимо, що з моменту реєстрації проекту рішення “Про скасування рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року № 452 “Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” минуло вже 10 днів, проте на сайті Олександрійської міської ради на сьогодні цей проект так і не опублікований. Складається враження, що міська влада навмисне затягує час аби не публікувати проект та у подальшому не вносити на розгляд сесії міськради, адже вже з 6 серпня олександрійці “хоч-не-хоч”, але будуть змушені заплатити за новими тарифами.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ