На сайті міськради нещодавно з’явилися два проекти рішень: один з яких – це мораторій на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Олександрія, інший – рішення виконавчого комітету «Про затвердження тарифів на послуги із захоронення твердих побутових відходів, що надаються ТОВ «Еко’логія».

Так Олександрійська міська рада за прикладом багатьох міст України також розгляне питання щодо заборони введення підвищених тарифів на послуги житлово-комунальної сфери. Відповідне звернення після розгляду на сесії Олександрійської міської ради буде направлене до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України. Наразі це досить вдала та похвальна ініціатива задля недопущення зростанням невдоволення та напруги серед мешканців нашого міста. Проте незрозуміло наступне: яким чином, звертаючись до влади щодо встановлення мораторію на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, при цьому нічого не вказано щодо підвищених тарифів на послуги із захоронення твердих побутових відходів?

Читайте також:  Педагог з Олександрійщини претендує на титул «Учитель року – 2021»

1 липня 2016 року виконавчим комітетом Олександрійської міської ради було прийнято рішення №403 «Про затвердження тарифів на послуги із захоронення твердих побутових відходів, що надаються ТОВ «Еко’логія». Наразі вивезення ТПВ є одним із важливих питань в нашому місті – зокрема, зважаючи на аномальні температури та екологічні проблеми, вивезення відходів такого типу вчасно і швидко є нагальною потребою. Жителі нашого міста мають змогу спостерігати якість роботи служб по вивезенню сміття на власні очі – вже не кажучи про «оперативне» реагування на переповнені сміттєві баки,  стан та положення яких залишають бажати кращого. Та, ймовірно, керманичів міста більше хвилює не якість, а «ціна питання».

Читайте також:  Олександрієць організував наркобізнес у виправній колонії Кіровоградщини

Зокрема, вказаним рішенням без будь-яких обговорень чи конкурсних процедур міськвиконком погодив ТОВ «Еко’логія» підвищені тарифи на утилізацію ТПВ більш, ніж в два рази, в тому числі і для населення.

То чому, все ж таки, в проекті рішення щодо мораторію на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги відсутній пункт щодо мораторію на підвищені тарифи на послуги із захоронення твердих побутових відходів? Питання залишається відкритим.

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

З повагою до олександрійської громади!

3 КОМЕНТАРІ

  1. Якщо ви самі живете в об’єднаній громаді, або може хтось з ваших друзів живе в об’єднаній громаді чи такій, що збирається добровільно об’єднуватися – можливо їм знадобиться правова допомога, ось корисне посилання:
    http://despro.org.ua/otg/

  2. 1- Запит до розпорядника інформації, на підставі ЗУ-“Про доступ до публічної інформації” – і гусі в торбі.
    (тільки питання поставлене не для того, а щоб усі хто знає лишній раз пригадали Хто Це!)
    2- Якщо в радіусі 100км, знаєте хоч одну юридично правильно(згідно Конст.У) існуючу Первинно утворену територіальну громаду(хоч сільску, селищну, міську), щоб можна було вести мову про Іх Об’єднання ,як легітимних суб’єктів права, я за Вас щиро порадію. І з вдячністю тоді скористаюсь юридичною допомогою, підтримкою підказками, посиланнями…
    Наразі, це примітивне “запрошення” до т. зв. Децентралізації, тобто намагання об’єднування того, чого насправді НЕМА! Треба було спочатку прикласти максимальних організаційних, роз’яснювальних зусиль по допомозі у заснуванні громадянським суспільством Своїх насправді легітимних органів САМОУПРАВЛІННЯ, і тільки потім наповнювати ці органи депутатами, Головами, Виконкомами і апаратом. Ті, що там зараз є – фактично Самозванці, бо вони є не зрозумілими дійовими особами Органу, який громадою (на заг. Зборах, Віче), ніколи НЕ ЗАСНОВУВАВСЯ(не учреждался!). Органа НЕТ! “Король то голый!” Таке можливе тільки у дрімучій не правовій краіні. І вона виявляється Є на білому світі! Теперь *НИКТО*, хотят нескольких *НИЧТО* обьединить в большое *НИИЧАВО* и возрадоваться. Канэшно зроблять!!! Тут ни помогать, ни к гадалке ходить не надо.