фото з сайту Моя Александрия

За зверненням управління освіти, молоді та спорту і управління культури та туризму Олександрійської міської ради, а також депутата від фракції «БПП «Солідарність» Миколи Острівного на вісімнадцятій позачерговій сесії розглядали питання перерозподілу поточних видатків з міського бюджету на капітальні. Так Марто-Іванівський та Звенигородський освітні заклади, а також БК «Світлопільський» потребують коштів на ремонт. Загалом на Марто-Іванівську школу, Звенигородський дитячий садок та БК «Світлопільський» потрібно виділити близько 400 тис. грн. на вікна, меблі та ремонт в столовій.

Читайте також:  Профнавчання – шлях до нової роботи: безробітним Кіровоградщини пропонують безкоштовно здобути понад 300 професій та напрямів підготовки

Сергій Гриценко, заступник голови міської ради та депутат від фракції «Радикальна партія» зазначив, що кошти раніше вже виділялися, але з огляду на те, що через місяць в навчальних закладах вже почнуться заняття, рішення про зміни до бюджету було прийнято.

Прийнято також було і рішення по передачі багатоквартирних житлових будинків за адресою вул. 6 Груня 141-5 з балансу комунального підприємства «Житлогосп» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Наш дім».

Читайте також:  Класи НУШ у Приютівській ОТГ отримали понад сотню ігрових наборів LEGO

БЕЗ КОМЕНТАРІВ