До пошуків зниклої дівчини з Пантаївки долучились Нацгвардія та громадськість

430

До пошуків зниклої неповнолітньої дівчини з Пантаївки долучились військовослужбовці військової частини №2269 Національної гвардії України, що розташована в Олександрії, а також громадські формування та добровольці.

Разом з тим, як поінформувала інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Міхно, у пошуках зниклої дівчини бере участь весь особовий склад Олександрійського ВП.

Учасники пошуків прочісують територію Пантаївки та оточуючих населених пунктів, а також нежитлові будівлі приватного сектору та лісові масиви. На даний час зазначені заходи не принесли результатів, однак пошуки триватимуть і надалі.

Читайте також:  Вступили зміни до Закону: відтепер без надання дозволу міської ради можна замовити техдокументацію із землеустрою

Нагадаємо, 15-річна дівчина з селища Пантаївки Софія Буц ввечері 1 травня пішла на дискотеку і не повернулась. Останній раз дівчину бачили близько 22:00 години в районі магазину “Оптовичок”, неподалік ринку, де вона попрощалась з подругами. З того часу її місцезнаходження залишається невідомим.

За матеріалами сайту Олександрійські новини.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ