Доходи населення Кіровоградщини зросли на понад 16%

69

Статистика показує, що за січень-жовтень розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників великих підприємств, установ, організацій становив 8222 грн, а це на 16,3% більше за таких же період минулого року, повідомляє «Голос Громади».

Найбільша зарплата, яка перевищувала показники у 1,3-1,7 раза, була у працівників транспорту, фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, добувної промисловості й розроблення кар’єрів, лісового господарства та лісозаготівлі.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває тиждень безкоштовного тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит C

Значно нижчі показники заробітної плати залишаються у працівників у сферах тимчасового розміщування й організації харчування, творчості, мистецтва та розваг, операцій з нерухомим майном, функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури, адміністративного та допоміжного обслуговування, будівництві, сферах охорони здоров’я, наукових досліджень та розробок, інформацій та телекомунікацій, освіті, гуртовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, сільському господарстві. Співвідношення рівня оплати праці в зазначених видах діяльності до середнього по області становило 58,8–95%.

Читайте також:  До уваги олександрійців! З`явились оновлені списки з контактними телефонами сімейних лікарів

За 0 місяців поточного року у порівнянні з аналогічним періодом 2018 р. спостерігалося збільшення реальної заробітної плати на 7,7% (у січні-жовтні 2018 р. проти січня-жовтня 2017 р. – на 12,8%).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ