Вчора, 25 квітня 2017 року очільник Олександрійської РДА Богдан Куруп та голова районної ради Ольга Коріненко завітали до військової частини А-1405. Метою візиту стала зустріч з військовими щодо військово-шефської роботи, повідомляє прес-служба адміністрації.

Так, крім огляду об’єктів житлово-побутового та військового призначення, що наразі ремонтуються в рамках шефської допомоги, посадовці поспілкувалися з командуванням та мали нагоду взяти участь у військово-польових зборах учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів Олександрійщини. В ході заходу школярі мали можливість ознайомитись із основами служби у війську, внутрішнім розпорядком, зразками військової техніки та озброєння, а також відвідали казарми, медсанчастину і лазню. Крім цього, під керівництвом професійних військових вони навіть мали змогли долучилися до стрільб з бойової зброї.

Читайте також:  Олександрійські екіпажі вертольотів вч 2269 готуються до Дня Незалежності (ВІДЕО/ФОТО)

В свою чергу голова райдержадміністрації зазначив, що підтримка підшефної військової частини буде продовжуватися, самі ж військові отримали від керівництва району спортивний інвентар.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ