Кіровоградщина готова до проведення місцевих виборів-2020

71

Вже цієї неділі, 25 жовтня, українці зокрема й олександрійці обиратимуть місцеве самоврядування, про готовність районів та міст Кіровоградської області до проведення місцевих виборів доповів перший заступник голови облдержадміністрації Валерій Жалдак, повідомляє «Голос Громади на сайт «Кіровоградської ОДА».

«Завдання влади полягає в тому, щоб в умовах пандемії люди, які прийдуть на виборчі дільниці, почувалися безпечно. Має проводитися дезінфекція. Водночас ми закликаємо виборців обов’язково під час голосування одягати маски та мати при собі власну ручку», – зауважив Валерій Жалдак.

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

При цьому він підкреслив, що хворі на коронавірус, які лікуються амбулаторно, чи контактні особи, які перебувають на самоізоляції, матимуть змогу проголосувати на дому.

«Це конституційне право будь-якої людини брати участь у виборах», – наголосив посадовець.

Перший заступник голови облдержадміністрації нагадав алгоритм голосування, якщо людина хворіє на COVID-19.

«Якщо людина лікується амбулаторно, то повинна звернутися до виборчої комісії до 20-ї години цієї п’ятниці і залишити заяву, що буде голосувати на дому. У день голосування до неї додому приїде комісія. Всі мають бути у засобах захисту», – зазначив Валерій Жалдак.

Читайте також:  А що з бюджетом Олександрійської громади? (підсумок півріччя)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ