Кіровоградщина наближається до епідемічного порогу

1305

Темпи захворюваності на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) на Кіровоградщині за тиждень різко зросли, повідомляє «Голос Громади».

Повідомляється, що захворюваність на минулому тижні зросла, зареєстровано на 1000 випадків більше, ніж на попередньому тижні.

Так, за медичною допомогою в заклади охорони здоров’я області звернулось 4238 осіб, з них 68,5% діти.

Читайте також:  У суботу «Олександрія» зіграє проти львівського «Руху»

Загалом  інтенсивність епідемічного процесу наближається до значення епідпорогу та знаходиться до значення мінус 3,5% .

Також, лабораторно підтверджено вірус грипу типу А у 2-х дітей, віком 6 та 3 років з  м. Кропивницького та Петрівського району.

Всього на Кіровоградщині щеплено проти грипу 5 452  особи, з них майже 400 дітей віком від 6 місяців до 5 років та 1900 медичних  працівників.

Читайте також:  У Кіровоградській області у 8 вагітних жінок виявили коронавірус

Відділ охорони здоров’я нагадує, що найкращим видом профілактики грипу є щорічна вакцинація. Адже імунізація значно зменшує ймовірність занедужати на грип та ризики серйозних ускладнень, а також госпіталізації та смерті від захворювання.

Фахівці застерігають, у разі появи небезпечних симптомів на кшталт різкого підвищення температури тіла (38°С і більше), головного болю, болю у м’язах, болю у горлі, кашлю, нежитю, закладення носа, в окремих випадках — блювоти і діареї потрібно обов’язково звернутися до лікувального закладу та пройти обстеження.

Читайте також:  Планові відключення світла в Олександрії на першу половину грудня

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ