Ймовірно, що у зв’язку зі скандалом, що зчинився нещодавно в управлінні Держгеокадастру Кіровоградської області, про який раніше повідомляв Голос Громади, з 15 червня виконуючим обов’язки начальника Головного управління став Олег Кудря, який до цього часу обіймав посаду заступника начальника Головного управління Держгеокадастру області. Таку інформацію дає прес-служба відомства.

Відповідно до Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 15, постанови Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 5 «Про утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру» та наказу Держгеокадастру України від 15 червня 2016 року у зв’язку з вакантними посадами начальника та першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області виконання обов’язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області покладено на Олега Кудрю, заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

Сам Олег Кудря родом із Одеси, раніше займав посаду заступника начальника головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Яким чином новий в.о. начальника впорається із завданнями та проблемами в Кіровоградській області побачимо з часом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ