Молода олександрійка скривдила… прокуратуру

1844

Жителька міста обікрала Олександрійську прокуратуру – про цей доволі курйозний випадок «Голосу Громади» розповіли в Олександрійському відділі поліції.

Випадок стався 15 квітня прямо в приміщенні цієї установи, покликаної слідкувати за дотриманням законності й правопорядку. І за іронією долі, обкраденим виявився працівник, головним обов’язком якого є охорона приміщення прокуратури. Якось так вийшло, що цей охоронець ненадовго залишив свій пост, що знаходиться при вході в приміщення прокуратури. А коли повернувся, то виявив, що ноутбук, який лежав у нього на робочому столі, кудись зник… Стражу порядку, очевидно, навіть і уві сні не могло привидітися, що його можуть обікрасти прямо на роботі, «при виконанні, так би мовити, службових обов’язків». Та ще й у такій серйозній установі. Хоч не хоч — довелося звертатися за допомогою до поліції.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

Працівники поліції провели відповідні слідчо-розшукові заходи й швидко встановили особу злодія. Точніше – злодійки. Бо це була молода громадянка (всього лише 21-річного віку), яку перед цим запросили до прокуратури за підозрою у скоєнні певних неправомірних дій. Отож після відповідної бесіди з працівниками установи, вона залишала дане приміщення та на виході їй впав у вічі ноутбук, котрий, як здалося цій особі, «погано лежав». І підозрювана в одному злочині дівчина тут же скоїла і наступний: вона прихопила з собою «ноут» охоронця і хутко зникла — як їй думалося, безслідно. Але прокуратура і поліція – це вам зовсім не ті «контори», котрі можна так легко і безкарно обвести навколо пальця, як сподівалася ця молода особа…

Читайте також:  У немовляти в Олександрійській громаді виявлено ковід

Тепер проти цієї вже раніше підозрюваної особи порушено нове кримінальне провадження – за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу (Крадіжка, вчинена повторно, — карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ