На час карантину в Олександрії скасували пільгові рейси, а автобуси перевозитимуть до 20 пасажирів в салоні

1275

У зв’язку з ситуацією, яка склалася в країні Олександрія також вимушена приймати кардинальні рішення та виконувати Закон аби упередити поширення коронавірусу, повідомляє “Голос Громади” з посиланням на сайт Олександрійської міськради.

Сьогодні, 17 березня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, під час якого було вирішено:

1. ЗАБОРОНИТИ в термін з 18.03.2020 по 03.04.2020 включно роботу усіх закладів торгівлі, торгово-розважальних центрів, ринків, закладів ресторанного господарства, у тому числі при АЗС та кафетеріїв при магазинах, об’єктів, що надають побутові послуги населенню, інших об’єктів та закладів на території м. Олександрії, крім: продовольчих магазинів, аптек, АЗС, АГЗС, банків, пошти, за умови дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
2. Обмежити кількість пасажирів при пасажирських перевезеннях на міських автобусних маршрутах загального користування, а саме:
– не більше 20 пасажирів у великих автобусах;
– не більше 15 пасажирів у середніх та малих автобусах.
3. Відмінити пільгові рейси на всіх міських автобусних маршрутах загального користування з 18.03.2020 до 03.04.2020 включно.
4. Зобов’язати керівників продовольчих магазинів, аптек, АЗС, АГЗС, банків, пошти, перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування та перевізників служб таксі забезпечити безумовне дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
5. Рекомендувати керівникам закладів усіх форм власності, які працюють, забезпечити: – дотримання обмежень щодо кількості одночасного перебування відвідувачів;
– впровадження замовлень он-лайн.
6. Рекомендувати Олександрійському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області, Олександрійському управлінню ГУ ДПС у Кіровоградській області, Олександрійському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області посилити роботу та вжити термінові заходи щодо ліквідації стихійних та незаконних перевезень усіма видами автотранспорту на замовлення і таксі.
7. Рекомендувати керівникам Олександрійського автовокзалу, залізничної станції «Олександрія» Олександрійського залізничного вокзалу забезпечити дотримання профілактичних та протиепідемічних заходів із запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.
8. Для проведення перевірок дотримання вимог даного рішення та вжиття заходів із запобігання поширення коронавірусу COVID-19 створити робочу групу у складі працівників:
1) управління економіки міської ради;
2) КП «Муніципальна безпека Олександрійської міської ради»;
3) Олександрійського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області;
4) Олександрійського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області.
9. Рекомендувати Олександрійському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області забезпечити безумовне виконання даного рішення.

Читайте також:  Що чекає на пенсіонерів Кіровоградщини у 2021 році?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ