На Кіровоградщині близько 200 безробітних залучені до інформування населення про субсидії

197

На державному рівні приймається чимало важливих рішень, що спрямовані на підтримку українців, у т.ч. й під час карантину. Серед яких – надання житлової субсидії та запровадження додаткових компенсаційних витрат на оплату комунальних послуг, повідомляє “Голос Громади”.

Центрами зайнятості та філіями обласного центру зайнятості у тісній співпраці з управліннями соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад організовуються громадські роботи із залученням безробітних. Їх мета – виконання другорядних технічних робіт в обробці документів, а також проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо можливості отримання житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива та ін.

Читайте також:  COVID-19 на Кіровоградщині: понад 100 нових хворих за добу та 3 летальних випадки

Слід зазначити, що залучення безробітних осіб до цих робіт дає можливість працівникам управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад не відволікатися на виконання другорядних технічних робіт, а отже, сприяє якісному обслуговуванню населення щодо надання соціальних послуг тим громадянам, які потребують державної підтримки.

Цьогоріч до зазначених робіт залучено майже 200 незайнятих громадян з Кропивницького, Світловодська, а також Маловисківського району.

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

БЕЗ КОМЕНТАРІВ