На Кіровоградщині розпочався етап подачі електронних декларацій

217

Держпродспоживслужба Кіровоградщини звертає увагу, що 01.01.2020 року розпочався черговий етап подання електронних декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій, повідомляє “Голос Громади”.

Подання е-декларацій стосується осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).

Слід звернути увагу, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 02.10.2019 № 140-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» Закон України «Про запобігання корупції» зазнав нововведень, зокрема це стосується статей 1, 3, 45, 46 та 52.

Наприклад, з 1 січня 2020 року обов’язок повідомляти Національне агентство про суттєві зміни у майновому стані стосується лише суб’єктів декларування, які є службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, та суб’єктів декларування, які займають посади, пов’язані з високим рівнем корупційних ризиків відповідно до статті 50 Закону України «Про запобігання корупції».

Завчасне опрацювання змін до Закону України «Про запобігання корупції», замовлення необхідних довідок та документів є запорукою своєчасного подання декларації, декларування у ній точних відомостей і уникнення серйозної відповідальності, передбаченої цим Законом.

Подання електронних декларацій за 2019 рік триватиме до 24 години 31 березня поточного року.

Джерело.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ