20 років!!! Саме стільки відзначає сьогодні аграрний лідер Олександрійщини – агрохолдинг “УкрАгроКом”.

Для кожної компанії – це досить поважний “вік”, адже за цей час вона проходить період становлення, вибору партнерів, формування професійної та надійної команди. Тому не дивно, що за 20 років компанія увійшла в ТОП-20 найкрупніших аграрних холдингів та землекористувачів України.

Неодноразово ТОВ “УкрАгроКом” отримувало почесний титул “Благодійник року”, адже за їх підтримки було реалізовано чимало різнонаправлених проектів, зокрема у галузі освіти Олександрійського району. Так, як приклад – ІІ почесне місце із 16 учасників в номінації «Середній бізнес» отримало товариство «УкрАгроКом», плідну роботу якого визнано на всеукраїнському конкурсі “Благодійна Україна”. Тоді заявку на участь у національному конкурсі подала Олександрійська районна організаціія профспілки працівників освіти і науки України, адже понад десять років між ТОВ «УкрАгроКом» та “освітою” району розпочалася тісна співпраця, спрямована на соціально-економічний розвиток освітньої галузі, створення безпечних умов праці та навчання, забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям Олександрійського району.

Читайте також:  31 мешканця Кіровоградщини вже оштрафували за відсутність маски за новим законом

Керівницто “УкрАгроКому” завжди підтримувало спортивні проекти. Так, упродовж 2008—2014 років група компаній була власником футбольного клубу «УкрАгроКом». 2014 року клуб об’єднався з ФК «Олександрія», а компанія «УкрАгроКом» стала титульним спонсором ФК «Олександрія». У селі Головківка компанія побудувала спортивно-оздоровчий комплекс. Упродовж багатьох років група компаній «УкрАгроКом» також є титульним спонсором Спортивного клубу «Європа-крос» та фінансує заходи, що проводить ця спортивна організація. Жоден чемпіонат з силового екстриму громадської організації “Сильна Олександрійщина” також не обходиться без підтримки “УкрАгроКому”.

“Не зупинятися на досягнутому!” – це не лише гучний слоган, який, як правило, використовують компаніїї на своїх логотипах. Для “УкрАгроКому” це справжнє життєве кредо компанії, яка за ці двадцять років здобула репутацію лідера серед сільгоспвиробників та зернотредерів не лише в Олександрійщині, а й в усій Україні.

Читайте також:  COVID-19: смерть 17-річної дівчини на Кіровоградщині та 7 нових захворювань на Олександрійщині

Серед найбільш амбітних реалізованих проектів (потужностей компанії) – МТК “Петриківське молоко”, підприємство групи компаній “УкрАгроКом” та “Гермес-Трейдінг”, – надпотужній молочно-товарний комплекс у Кіровоградській області та один із передових в Україні; Шарівський елеватор – сучасний елеваторний комплекс;  ХПП “Добронадіївське” та “Королівське”; елеватор “УкрАгроКома”, з потужністю зберігання зерна 60 000 т.; Світловодський річковий термінал – передовий елеваторний комплекс групи компаній «УкрАгроКом» та «Гермес-Трейдінг» загальною потужністю одночасного зберігання зернових 94 000 т.; судноплавна компанія – у 2018 році ТОВ «Світловодський річковий термінал» розширив свою діяльність напрямком річкова і морська логістика. Таким чином, холдинг «Агровіста» (група компаній ТОВ «УкрАгроКом» і ТОВ «Гермес-Трейдинг») отримала власний флот і судноплавну компанію, здатний здійснювати перевезення як власних поставок зерна, так і інших компаній в порти Миколаєва, Херсона по річці Дніпро. У п’ятірку кращих заводів України увійшло ТОВ «Олександрійський цукровий завод», що спеціалізується на випуску цукру-піску із цукрових буряків. З 1961 року завод не припиняв своєї роботи. На сьогоднішній день агрохолдинг розиває у різних напрямках свою діяльність – сільське господарство, логістика, інфраструктура та багато ін.

Читайте також:  Український уряд хоче скасувати свою ж обіцянку про терміни наступних підвищень  «мінімалки»

Тож з нагоди ювілею, кореспонденти Голосу Громади висловлюють щирі вітання! Бажаємо подальшого розвитку та процвітання.

“Не зупинятися на досягнутому – йти тільки вперед!”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ