На Кіровоградщині відкрився “Покровський ярмарок”

286

Сьогодні, 21-го вересня, у рамках Міжнародної агропромислової виставки “AGROEXPO -2017” в Кропивницькому розпочав роботу “Покровський ярмарок”.

Про це повідомляється на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

В урочистому відкритті ярмарку взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та міський голова Кропивницького Андрій Райкович.

“Вп’яте на Кіровоградщині проходить “АГРОЕКСПО” та “Покровський ярмарок”, шириться географія та зростає кількість учасників цих заходів”, – відзначив Сергій Коваленко. Він побажав усім гарно поярмаркувати та насолодитись мистецтвом народних умільців і аматорських колективів.

Читайте також:  Класи НУШ у Приютівській ОТГ отримали понад сотню ігрових наборів LEGO

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко пройшов ярмарковими рядами, де ознайомився з представленими експозиціями, та придбав на згадку сувенір – викарбувану нашвидкоруч монету.

“Покровський ярмарок” працюватиме протягом трьох днів, за результатами яких конкурсна комісія з обласних посадовців визначить найяскравіших його учасників. Сьогодні на ярмарку були представлені експозиції Кіровоградського району та Соколівської ОТГ, Онуфріївського, Бобринецького, Новомиргородського, Олександрівського, Новоукраїнського та Світловодського районів.

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

Завтра, 22-го вересня, свою експозицію представлятиме Олександрійський район.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ