20 червня 2016 року відбулося відкриття першої зміни Олександрійського дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Дружба» у селі Войнівка. Урочистості розпочалися о 17:00 з девізів та заздалегідь підготованих номерів. Темою відкриття був Голівуд, тому кожен загін придумав собі зіркову назву та  слоган.

Після представлення та шикування, відпочиваючих дітлахів з відкриттям привітали гості табору, голова Олександрійської РДА Богдан Куруп та голова районної ради Ольга Коріненко. Крім теплих слів вони привезли з собою спортивний інвентар, який діти будуть використовувати протягом відпочинку в «Дружбі».

Читайте також:  Робочі питання чергового засідання виконкому Олександрійської міськради

Також кожен загін показав таланти своїх учасників, серед яких були не лише співи та танці, а і бойові мистецтва. Таборівців розважали і Катерина Осадча, і Джим Кері, а також Агент-007 та дівчина-Бетмен.

Загалом, на відкриття першої зміни приїхало 194 дитини, яких розділили на 6 загонів. За цьогорічною ідеєю керівників «Дружби» протягом наступних 3-х тижнів кожен з них зможе позмагатись та до кінця зміни показати, в якому з загонів відпочивали справжні зірки Голівуду.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ