Не дивлячись на наклеп та бруд, що ллються в бік Сергія Кузьменка, кандидат у мери продовжує працювати разом з профі-командою

1136

Напередодні виборів почало вилазити багато бруду та брехливої інформації, зокрема в бік кандидата на голову Олександрії Сергія Кузьменка, який десятки років працює в Олександрії та своїми результативними вчинками показує, що все робиться та буде зроблено в майбутньому, на рідній землі, для рідних людей та для рідного міста, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на сайт “Істина від Олександрії”.

Досвідчений, людяний, відкритий, конструктивний, тактовний, успішний, сучасний, молодий, не боїться труднощів, на зміну старому обирає нове, дії направлені на розвиток особистості, громади, міста… Це все про Сергія Анатолійовича.

За багато років праці, досвіду, знань та навичок, які направлялись в потрібне русло, до команди Сергія Кузьменка увійшли надійні люди, професіонали у своїй роботі, відповідальні та такі, які не один рік трудяться на користь добробуту не тільки Олександрійщини, а й області, та є цільною та цілеспрямованою командою.

Читайте також:  Актуальна вакансія: на Олександрійщині потрібен інженер-конструктор

Сьогодні, мають за честь працювати з Сергієм Анатолійовичем:

Ю.Гугленко – перший заступник голови Кіровоградської облради(завжди стоїть на засадах лобіювання інтересів Олександрійщини).

А.Коломійцев (колишній заступник голови облдержадміністрації – фаховий економіст-практик, нині успішний голова Приютівської ОТГ); С.Коваленко – колишній перший заступник очільника Кіровоградщини (кваліфікований спеціаліст з питань освіти, медицини та культури).

П.Фесюк – депутат обласної ради, комерційний директор компанії «Агровіста» (меценат «Серпневого зорепаду», будівництва міського парку, капітального ремонту кінотеатру та міського Палацу культури…).

С.Завалій – колишній голова Петрівської РДА (фаховий юрист).

Ю.Коваль – виконуючий обов’язки голови Олександрійської райдержадміністрації (зумів об’єднати належну працю різних політичних партій заради кращого добробуту мешканців Олександрійщини).

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

О.Коріненко – голова Олександрійської райради (фаховий гуманітарний спеціаліст).

Т.Сакара – голова Петрівської райради (практик у галузі культурно-освітніх програм).

В.Самойленко – колишній очільник Новоукраїнського району (фаховий управлінець-організатор); Н.Йоник – головний економіст «Агровісти» (це вона 25 років робить економічні розрахунки сільгоспвиробництва).

Л.Замкова – фінансовий директор ТОВ «Колос» (уся соціальна сфера в Косівці: побудова дитячих майданчиків; придбання шкільного автобуса; всього не перелічити).

В.Заріцький – чинний депутат Олександрійської міської ради VII скликання. Має значний досвід роботи у місцевому самоврядуванні: ще до нинішньої каденції в Олександрійській міськраді двічі обирався депутатом до Олександрійської районної ради.

С.Ракута – сьогодні депутат Олександрійської міської ради нинішнього (сьомого) скликання. Голова постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі та регулювання земельних відносин у міській раді.

Читайте також:  З якими питаннями звертались мешканці Олександрійщини на "гарячу телефонну лінію" до Юрія Коваля

І.Баранов – заслужений працівник культури України, директор коледжу культури, депутат міської ради (досвідчений спеціаліст в галузі культурного та духовного відродження).

В. Кузьменко – депутат обласної ради (успішний керівник ПРАТ «Шарівське»).

І.Кузьменко – директор автопарку «Агровісти» (інженер найвищої кваліфікації в галузі автообслуговування агрохолдингу).

С.Кітаєв – директор ТДВ “Олександрійський Райагрохім (спеціаліст в галузі добрив та захисту рослин).

О.Лисенко – керуючий справами Олександрійської РДА (вмілий організатор з ліквідації техногенних ситуацій, воїн-інтернаціоналіст).

М.Сулятицький – директор фірми ПТО “Віра-Сервіс” (досвідчений машинобудівник — управлінець, кризовий менеджер).

Перелік команди фахівців можна продовжувати… Олександрійці неодноразово впевнилися в надійності й результатах праці Сергія Кузьменка та його команди, яка будувалась роками!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ