Незрівнянний «Ярмарок крафтових виробів» уже запрацював у Войнівці

477

Щойно у Войнівці відбулося офіційне відкриття довгоочікуваного “Ярмарку крафтових виробів”, повідомляє “Голос Громади”.

Вітальним словом, один з наймасштабніших проектів району та області, відкрив голова Приютівської об’єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев.

“Сьогодні для Приютівської громади й кожного з нас важливий день. Такий масштабний захід вперше проводимо у нас. На “Ярмарку крафтових виробів” представлені ручні роботи народних майстрів з Приютівської громади та різних куточків України. Ми й надалі будемо проводити свята крафтових виробів на території Приютівської громади, адже ярмарок — це можливість для народних умільців показати свої вироби, а покупцям знайти щось незвичайне й цікаве. Це великий досвід для нашої громади та області залучати кошти на проведення таких великих заходів, який проводиться за підтримки й фінансується переважно коштом держбюджету — Міністерством освіти і науки України.
Бажаю, щоб сьогодні нам сприяла погода для чудового настрою й гарного проведення свята. Щоб кожен з нас отримав позитивні емоції від перебування у с.Войнівці. Всіх зі святом!” – звернувся до всіх присутніх керівник Приютівської громади.

Читайте також:  ПК «Світлопільський» модернізує сценічне обладнання

Далі буде….

БЕЗ КОМЕНТАРІВ