Олександрійці платитимуть більше за електрику: коли очікувати подорожчання?

473

У Міненерго анонсували рішення про підвищення з наступного тижня тарифів для населення на електроенергію. Про це новопризнaчений в. о. міністрa енергетики Юрій Бойко зaявив під чaс свого першого брифінгу після признaчення, повідомляє «Голос Громади».
“Я думаю, з наступного тижня буде готове до прийняття рішення у частині тарифів для побутового споживача. Зараз останні місяці ведеться робота, щоб прийняти з цього болючого питання максимально зважене рішення”, – сказав Бойко.

Читайте також:  На Кіровоградщині зафіксували новий антирекорд по захворюваності на COVID-19

За словами в.о. міністра,  середньозважена вартість доставки (тариф на передачу “Укренерго”, тариф на розподіл оператора системи розподілу, а також тариф на поставку постачальника універсальних послуг) електроенергії від електростанції до будівлі становить 1,03 грн.

“А середньозважена ціна 1 кВт-год для середньозваженого споживача за останні місяці становить 1,04 грн. По суті в рамках поточної моделі ПСО оплачується виключно доставка”, – пояснив він.

Читайте також:  На Кіровоградщні закривають на ремонт міст, якому майже 40 років (карта об`їзду)

Проте у грудні, за його словами,у грудні тариф “Укренерго” із 24 копійок за кВт-год підвищується до 31 коп. Таким чином, у грудні доставка для всіх категорій споживачів зростає на 7 копійок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ