Олександрійцям прийшла до вподоби сучасна пісня про місто, яку написав талановитий мешканець (ВІДЕО)

890

Олександр Повстяний написав пісню про наше місто під назвою “Олександрія в моєму серці” повідомляє «Голос Громади».

Музична композиція прийшла до вподоби олександрійцям та розлетілась мережею Інтернет. Творчість юнака зацікавила і Сергія Кузьменка посилаючись на офіційну сторінку Сергія Анатолійовича у Фейсбук.

«Послухайте, які слова пише олександрійська молодь! Я радий, що наші діти хочуть жити в Олександрії, мають натхнення і сили тут працювати та не хочуть виїжджати за кордон. Але реальні умови змушують до іншого.
Зустрівся з Олександром Повстяним, автором пісні. Йому 21 рік. Він уже працював за кордоном і зараз планує виїжджати туди на навчання. Побачив у хлопця потужний внутрішній ресурс і блиск в очах. Скажу чесно – не хочеться цю силу віддавати за кордон.
Це той вік, коли молоду людину варто зацікавити, змотивувати й дати можливість розвиватися. І ми це маємо зробити! Адже для успіху молоді треба зовсім не багато – наша підтримка і «зелене світло» – стверджує кандидат на посаду міського голови Олександрії Сергій Кузьменко.

Читайте також:  До уваги олександріців! Нова шахрайська схема: пропонують фейкові компенсації за карантин і просять невелику комісію

БЕЗ КОМЕНТАРІВ