Олександрія та Десна зіграли внічию в матчі 8-го туру чемпіонату України

36

У суботу, 31 жовтня, в Олександрії на КСК «Ніка» пройшов поєдинок між ФК «Олександрія» – «Десна» Чернігів, повідомляє «Голос Громади» на сайт олександрійських футболістів.

Вже на 39-й хвилині гості вийшли завдяки пенальті, який реалізував  гравець «Десни» Тотовицький.

Олександрійська команда змогла вирівняти гру, коли Банада замкнув простріл Ковальця – 1:1 на 72-ій хвилині.

На 82-й хвилині “Олександрія” вийшла вперед – автором результативного удару став Сітало. Тим не менш, чернігівці не дозволили супернику здобути вольову перемогу:через дві хвилини Будківський на другому поверсі замкнув подачу з флангу – 2:2.

На 89-й хвилині Імереков залишив гостей у меншості, але “Олександрія” не змогла вирвати перемогу.

Команди розійшлися бойовою нічиєю з рахунком 2:2.