Олександрію згадали під час прес-конференції з радником Авакова

303

Як повідомляв Голос Громади, голова громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ, радник міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко відвідав Кіровоградщину.

В ході прес-конференції з Мартиненком активісти та журналісти звернули увагу на врахування думки громадськості при призначенні ключових посад в системі правоохоронних органів на Кіровоградщині.

Як інформує ІА “УНН”, йшлося про підвищення на посадах нинішнього заступника начальника ГУ НП в Кіровоградській області Володимира Куценка та призначення начальником Олександрійського районного відділу поліції Олександра Кодака.

Читайте також:  Зима близько: на Олександрійщині працюватимуть додаткові пункти обігріву

Згідно з інформацією, свого часу вони не пройшли переатестацію, однак нині працюють в системі правоохоронних органів.

Нагадаємо ж, що нещодавно Олександр Кодак, перебуваючи на лікарняному, в судовому порядку оскаржив протокольне рішення Атестаційної комісії № 3 Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, яке стало підставою для звільнення його з органів внутрішніх справ, та виграв суд.

У відповідь на питання учасників прес-конференції посадовець зазначив:

Читайте також:  На Кіровоградщині викрито посадовця Управління держпраці при отриманні хабара

“Думка громадськості враховується, але вона враховується в рамках закону. Громадськість включається у поліцейські комісії, 2 з 5 членів якої делегуються обласною радою. Громадськість чують, до громадськості дослухаються. Наскільки це ефективно, я думаю, що тут нам разом потрібно вибудовувати якийсь механізм, щоб це було ефективніше”, — сказав Мартиненко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ