Педагоги Кіровоградщини почали отримувати сучасне навчальне обладнання для першокласників LEGO “Six Bricks”

222

Загальноосвітні навчальні заклади Кіровоградщини з мережею 1 класів до кінця липня цього року безкоштовно отримають обладнання для майбутніх першокласників – набори LEGO “Six Bricks” (“Шість цеглинок”). Сьогодні перші набори отримали представники органів управління освітою РДА, МВК та ОТГ області, які розповсюджуватимуть їх по закладах.

Про це повідомляє Голос Громади с посиланням на сайт Кіровоградської ОДА.

Читайте також:  На Кіровоградщні закривають на ремонт міст, якому майже 40 років (карта об`їзду)

Олександрійський район отримав 383 набори LEGO “Six Bricks”  по кількості першокласників в районі.

Це обладнання допомагатиме педагогам впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес з 1 вересня 2018 року. За допомогою нового обладнання, дітей вчитимуть алгоритмічно мислити, домовлятися та досягатися компромісів, експериментувати та аналізувати результати. Першокласники вчитимуться розуміти прості математичні моделі та використовувати їх для вирішення проблемних завдань, робити і перевіряти припущення, зосереджуватися, бути ініціативними, працювати командно складаючи свої “цеглинки” в одну побудову.

Читайте також:  «Телефонного» зловмисника викрито олександрійською поліцією

Меморандум про взаєморозуміння було підписано  між Міносвіти та компанією The LEGO Foundation. Компанія безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи протягом 2018-2019 року та надаватиме допомогу педагогам в опануванні методики для ефективного використання конструкторів у навчанні. Набір LEGO «Six Bricks» («Шість цеглинок») отримає кожен учень 1 класу.

Окрім наборів LEGO «Six Bricks» («Шість цеглинок»), заклади загальної середньої освіти отримають на кожен перший клас набори LEGO «Play Box», що надійдуть в область у листопаді-грудні 2018 року.

Читайте також:  На Кіровоградщині сталася ДТП: 2 людей загинуло

БЕЗ КОМЕНТАРІВ