Сьогодні в районному будинку культури об 11.00 годині відбувся концерт піаніста з Майдану, який представив олександрійцям свої твори, написані в період з початку подій на Майдані та до сьогодні. Послухати піано-екстреміста зібралось близько 50 людей. Серед присутніх була мати загиблого в АТО солдата,  учасники АТО та  молодь.

Піаніст вийшов на сцену в балаклаві, представившись Богданом. До речі, Богдан ніколи не дає інтерв’ю журналістам і ніколи не знімає балаклави.

Читайте також:  На Кіровоградщині зафіксували новий антирекорд по захворюваності на COVID-19

Музикант коротко розповів про твори, які він виконає під час концерту, розпочавши програму з музичного твору за назвою «Захист вільних сердець». Це саме ті слова, як пояснив музикант, які були написані на його щиті, коли він приймав участь у революції 2014 року на Майдані.

Всі твори були дуже емоційними й насиченими переживаннями автора. Досить експресивний та пронизаний переживаннями твір за назвою «Прогулянка з тим, кого більше немає» автор присвятив усім, хто втратив своїх близьких під час революції Гідності та в зоні проведення АТО.

Читайте також:  Актуальна вакансія: на Олександрійщині потрібен інженер-конструктор

По завершенні концерту люди стоячи аплодували Богданові та дякували за його творчість.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ