Проблеми мешканців міста, озвучені на сесії міської ради

561

Сьогодні на черговій (45-й) сесії Олександрійської міської ради у присутності 29-ти депутатів перед початком розгляду порядку денного було озвучено ряд депутатських запитів і звернень від імені виборців. Зокрема значного резонансу набуло рішення виконавчого комітету міськради про реорганізацію ряду шкіл міста. Іван Баранов повідомив, що до нього, як депутата міської ради від блоку «Солідарність» і члена постійної комісії з питань освіти, духовності, молоді і спорту звернулися батьки учнів гімназії №1 з проханням детального розгляду питання про закриття школи мистецтв, яка діяла при цьому навчальному закладі  (67 підписів у зверненні). Аналогічне звернення, за словами депутата, надійшло від мешканців мікрорайону Байдаківський про переведення учнів 5-9 класів із ЗНЗ №7 до ЗНЗ №10 – вони також висловлюють своє занепокоєння. «Тому пропоную провести ініціаторам даної реорганізації провести  глибоку роз`яснювальну роботу і створити групу з залученням депутатів нашої комісії, депутатів відповідних округів з метою довести виборцям переваги, доцільність, гарантії тощо цих двох важливих рішень», – сказав І.Баранов.

Читайте також:  На Кіровоградщині 7 мешканців області повторно захворіли на коронавірус

Депутат Галина Кисельова («Опозиційний блок») також виступила за зверненням батьків стосовно переведення у 10-у школу учнів, які навчаються у ЗНЗ №7. Правда, її звернення прозвучало  якось вже аж занадто делікатно: «Роз`яснювальну роботу, звісно, будемо проводити, з економічною стороною рішення виконкому я згодна, але я 34 роки пропрацювала у цій школі, тому я трішки проти…», – несміливо сказала народна обраниця і така двозначність її виступу не могла не викликати посмішки присутніх у сесійній залі.

Депутат від «Солідарності» Віталій Заріцький повідомив про знайдене порозуміння стосовно виділення бюджетних коштів на матеріальну допомогу жителям міста, які цього потребують (онкохворим тощо) та звернув увагу виконавчого комітету і фінуправління міськради про необхідність  виділення коштів до кінця місяця, оскільки люди у таких тяжких ситуаціях потребують негайної допомоги. Також він поінформував  про виконання його попередніх запитів щодо освітлення вулиці у районі дитсадка №42, але зауважив, що неосвітлена ділянка, яка є потенційно небезпечною (перехід через рівчак) ще залишилась неосвітленою, тому слід довести справу до кінця. А також депутат В.Заріцький нагадав про попередні звернення його і колег по депутатському корпусу до комунальних служб міста стосовно приведення до ладу дерев вуличного озеленення, які можуть створювати загрозу безпеці жителів міста.

Читайте також:  Олександрійська поліція: ще раз про «громадське місце» і штрафи минулого тижня

Депутат Віталій Лоцман озвучив проханням жителів міста до міської влади звернутися до Кабінету Міністрів та вищого керівництва держави про збільшення розмірів субвенції на компенсацію пільгового проїзду у зв’язку з тим, що у відповідній постанові КМУ не вказано ряд категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд згідно з чинними законодавством та у зв’язку з відсутністю на це достатніх коштів у місцевому бюджеті. Ще одна пропозиція виборців, озвучена В.Лоцманом, також стосувалася звернення міськради до КМУ про перерахунок норми споживання природного газу для домогосподарств, які користуються житловою субсидією.

Читайте також:  На Кіровоградщині за добу 96 інфікування коронавірусом, з них 10 в Олександрії

Також у депутатських зверненнях значне, якщо не переважне, місце займали проблеми, пов’язані з технічним станом покрівель житлових будинків, ремонтом асфальтового покриття ряду вулиць міста, благоустрою місць відпочинку громадян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ