Приютівська громада оголосила тендер на будівництво пішоходного мосту

294

Таку інформацію повідомив очільник громади Андрій Коломійцев на своїй сторінці у фейсбук. В тендерній документації зазначається, що вартість проекту будівництва пішохідного мосту через річку Інгулець, який з’єднає між собою два населених пункти Войнівку та Приютівку, складає більше, аніж 9,5 млн грн.

Передбачено, що з місцевого бюджету на реалізацію проекту будуть виділені кошти в сумі близько 6 мільйонів, та майже три з половиною мільйони становитиме інфраструктурна субвенція. Проте, як зазначає Андрій Коломійцев, на сьогоднішній день зарано прогнозувати строки будівництва. Далі пряма мова:

Читайте також:  На Кіровоградщині зафіксували новий антирекорд по захворюваності на COVID-19

“Друзі, серед не дуже добрих новин, які останнім часом переповнюють стрічки в соцмережах, знайшлося місце й позитивній новині.
Вчора ми оголосили тендер на будівництво пішохідного мосту, який з’єднає селище Приютівка з селом Войнівка. Дійсно гарна новина. Проте попри проведення усіх необхідних процедур та виконання нами відповідних технічних умов, наразі питання будівництва мосту з визначеними термінами не стоїть.
Нажаль, введені Кабінетом міністрів карантинні заходи відчутно вплинуть на місцеві бюджети. Відповідно, надходження до бюджету громади значно скоротяться і громада може недоотримати кілька мільйонів гривень. Також ми дуже розраховували на субвенцію з державного бюджету на розвиток інфраструктури ОТГ (3,6 млн. грн. на 2020 рік), питання скорочення/перерозподілу якої зараз знаходиться на розгляді Кабінета міністрів та Верховної ради. Перш за все треба побороти епідемію. Тому прогнозувати початок робіт я не беруся.
Будемо сподіватися, що дана ситуація, спричинена поширенням хвороби коронавірусу, врешті-решт стабілізується, і таке надважливе для нашої громади, питання, як будівництво мосту ми, все ж таки, вирішимо.
Децентралізація – це круто!:-)
Фото умовне, але схоже”.

Читайте також:  З початку карантину безробітнім Кіровоградщини виплачено понад 13 млрд гривень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ