Питання погодження КП “Сільський вісник” у постійне користування місця розташування земельної ділянки відклали до наступного засідання виконкому

258

Сьогодні, 3 серпня, на засіданні виконавчого комітету було розглянуто питання щодо погодження КП «Редакція Олександрійської районної газети «Сільський вісник» місця розташування земельної ділянки по вул. Шевченка, 100 у постійне користування та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Відповідний проект рішення нещодавно був оприлюднений на сайті Олександрійської міської ради.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

У ході розгляду питання міські керманичі почали, як завжди, переводити суть питання в політичну площину. Не обійшлося і без традиційних обговорень щодо життєдіяльності Олександрійського району, зокрема, міські посадовці чомусь почали розповідати про проведення сесій в “районі”, вказуючи, за їх словами, на порушення при їх проведенні.

Нагадаємо, останнім часом керівники міста почали активно “перейматися” проблемами районних жителів, систематично беручи участь в громадських обговореннях жителів сіл і селищ Олександрійського району та відвідувати сесії сільських та селищних рад, саме тих, які на сьогодні підтримали рішення щодо створення об’єднанної територіальної громади. І це в той час, коли в самій Олександрії достатньо своїх проблем, які не зовсім, нажаль, цікаві місцевим можновладцям.

Читайте також:  Олександрія почала готуватися до Дня Незалежності

Тож досить логічним став підсумок розгляду даного питання щодо КП “Сільський вісник” – наразі питання відклали до наступного засідання виконавчого комітету, адже члени виконкому одноголосно утрималися.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ