Ці та багато інших питань сьогодні було розглянуто та ухвалено на 12-й сесії олександрійської міської ради.

Як вже повідомлялося раніше сесія міськради розпочалася з повідомлення політичних сил про створення двох депутатських фракцій – «Радикальної партії» та партії «Батьківщина», а також – депутатської групи за назвою «Олександрії – європейське майбутнє».

Загалом сесія тривала майже шість годин, упродовж яких було розглянуто 45 питань.

Серед питань, які викликали гостре обговорення були питання щодо виділення з міського бюджету півмільйона гривень для впровадження електронної системи поіменного голосування. Проти такої суми витрат виступив голова планово-бюджетної комісії міськради, депутат від «Радикальної партії» Сергій Гриценко, назвавши такі витрати «розкішшю».   Проект рішення не був ухвалений, адже набрав лише 18 із 19 необхідних для прийняття голосів.

Читайте також:  В Олександрії Центр вакцинації працюватиме щодня

Не менш обговорюваним стало рішення земельних питань, гострота якого полягала в протиріччях між керівництвом приватного ринку «Айсберг» та Управлінням приватизації. Так у своєму виступі начальник зазначеного управління Олександр Купченко повідомив, що приватний ринок вийшов за межі встановленої території, земля якої не належить «Айсбергу».  Комунальне підприємство  «Олександрійський центральний ринок отримав у розпорядження землю з трьох боків приватного ринку, а тому ринковий збір з кіосків на цьому периметрі території буде збирати Центральний ринок. Проти такого рішення виступили підприємці та працівники «Айсбергу» з проханням не знищувати їх бізнес. Проект рішення набрав 19 із 19-ти необхідних голосів.

Читайте також:  На Кіровоградщині триває опитування роботодавців

Крім цього, після внесення правок депутатом від «Солідарності» Іваном Барановим, одноголосно було прийнято рішення про створення в Олександрії Молодіжного Парламенту дітей. До даного органу буде входити 20 представників з різних навчальних закладів віком від 14 до 18 років, які будуть розробляти та вносити питання на сесії міськради щодо молодіжної політики.

400 тис. грн. депутати виділили для проїзду пільговим категоріям населення. Таке рішення підтримали 23 депутати із 19-ти необхідних. Поряд із цим було направлено 50 тис. грн. на проект щодо очищення річки Березівки, 350 тис. грн. – для КП «Житлогоспу», 100 тис. грн. на закупівлю нової техніки для КП «Благоустрій».  Також були виділені кошти в розмірі 3 млн. 245 тис. грн. на капітальний ремонт доріг, півмільйона гривень – на закупівлю медичного обладнання.

Читайте також:  Ви справжній пасічник? Тоді не забудьте отримати грошову допомогу!

Рішення з питання реформування комунального видання міської ради  «Вільне слово» набрало 19 із 19-ти мінімально необхідних голосів. Олександрійська міська рада відтепер більше не входить до складу засновників зазначеного комунального підприємства, а КП «Редакція газети «Вільне слово» перетвориться на ТОВ, залишивши таку ж саму назву.

Трансляцію 12-ї сесії Олександрійської міської ради 7 скликання можна переглянути тут.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ