Росія готова воювати за Україну “до останнього українця” і “активні заходи” з боку російських спецслужб будуть лише наростати.

Таку думку висловив представник України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуацію на Донбасі Володимир Горбулін.

“Часткове затишшя на фронті не повинно вселяти у нас самозаспокійливі думки, що, мовляв, “усе закінчилося”. Гібридна війна не почалася і не закінчиться Україною. Вона лише починається”, – упевнений Горбулін.

Він зазначив, що “гібридна війна” як форма агресивного рішення Росією своїх геополітичних завдань “не лише не обмежилася Україною, але всіляко розвивається, а самі форми гібридної війни стають все витонченішими, поширюючись на нові театри військових дій”.

Читайте також:  На Кіровоградщині ще 124 людини захворіли на коронавірус

За словами Горбуліна, вже зараз зрозуміло, що крім посилення інформаційного тиску і перетворення “ДНР” – “ЛНР” у довгостроковий дестабілізуючий фактор українського життя, Росія, так само як і в Європі, використовує проти України тактику провокування радикальних подій.

“Останні випадки виявлення агентурних “закладок” РФ серед українських добровольчих батальйонів і націонал-патріотичних організацій говорять про те, що Росія готова воювати за Україну “до останнього українця”. І “активні заходи” з боку російських спецслужб будуть лише наростати. Показовий випадок: найбільш полум’яний прихильник “Майдану-3”, модератор безлічі сторінок у соцмережах, де він закликає українських патріотів “виходити на вулицю” і “битися з режимом внутрішньої окупації”, виявився сепаратистом, колишнім “ополченцем”, який проживає в РФ. І таких випадків все більше”, – відзначає автор статті.

Читайте також:  Планові відключення світла в Олександрії на першу половину грудня

Також Горбулін зазначає, що дискусія про Донбас часто затьмарює для України кримську проблему.

“Тим часом мілітаризація Криму йде повним ходом, і дуже малоймовірно, що робиться це “просто так” – Крим ще може стати черговим фактором загострення, спровокованим Росією абсолютно свідомо і продумано. Тим більше, якщо будуть у повному обсязі реалізовані плани з нарощування там військової угруповання”, – зазначає експерт.

Читайте також:  Понад 1000 медпрацівників Кіровоградщини застраховані на випадок коронавірусу

За матерыалами сайту “Українська Правда“.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ