Роботодавці Кіровоградщини пропонують більше 100 вакансій для людей з інвалідністю

179

Для людини з інвалідністю трудова діяльність є не тільки можливістю матеріально забезпечити своє існування, а й фактором реалізації власних професійних здібностей.

На сьогодні роботодавці Кіровоградщини пропонують 122 вакансії для громадян з інвалідністю. Серед вакансій, які пропонують роботодавці: керівник художній, артист оркестру, технік-програміст, інженер, бухгалтер, юрист, практичний психолог, соціальний працівник, інструктор з протипожежної профілактики, зоотехнік, кравець, швачка, сестра медична, токар, маляр, водій автотранспортних засобів, оператор електронно-обчислювальних та обчислювальних машин, продавець продовольчих товарів, укладальник-пакувальник та ін.

Читайте також:  Чи легко жінці в сучасній політиці? (запрошення до дискусії)

Своїм працівникам роботодавці пропонують від «мінімалки» (4723 грн) до 10000 гривень. Також представлені 8 вакансії з неповною зайнятістю у Благовіщенському, Кропивницькому і Маловисківському районах за посадами практичного психолога, оператора комп’ютерного набору, прибиральника службових приміщень, прибиральника територій та двірника. Оплата праці: 600, 2362 та 2430 гривень на місяць у залежності від займаної посади.

Читайте також:  В Олександрії будується… «Олександрія»

Що ж до розподілу за районами, то у Кропивницькому районі представлено 68 вакансії для громадян з інвалідністю,15 у Маловисківському, по 8 у Долинському і Новоархангельському районах, 7 у Новгородківському, 4 у Новоукраїнському районі, по 2 вакансії у Знам’янському, Олександрівському та Олександрійському районах та по 1 вакансії у Благовіщенському, Бобринецькому, Гайворонському, Голованівському й Устинівському районах Кіровоградської області.Одна вакансія прибиральника службових приміщень призначена для працевлаштування до одного з фермерських господарств Криворіжчини (Дніпропетровська область).

Читайте також:  На будівництво спортивного комплексу в Олександрії виділено 10 млн грн

Якщо вас зацікавила зазначена інформація, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ