За 2015р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій Кіровоградської області із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб становив 3282 грн., що на 17,7% вище ніж за 2014 рік.

Про це повідомляє управління статистики.

Рівень заробітної плати в області становив 78,2% середнього рівня в Україні.
Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників транспорту, складського господарства, фінансової та страхової діяльності, добувної промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по області в 1,4–1,6 раза.
Значно нижчою залишається заробітна плата працівників у сферах тимчасового розміщування й організації харчування, поштової та кур’єрської діяльності, операцій з нерухомим майном, творчості, мистецтва та розваг, адміністративного та допоміжного обслуговування, функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури, оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, охороні здоров’я, освіті, будівництві, сільському господарстві, сферах інформацій та телекомунікацій, наукових досліджень та розробок. Співвідношення рівня оплати праці в зазначених видах діяльності до середнього по області становило
55 – 97,7%.
У 2015р. порівняно з 2014р. спостерігалося зменшення реальної заробітної плати найманих працівників на 21,2% (у 2014р. порівняно з 2013р. – на 5,2%).

Читайте також:  Здорова Україна: Олександрійців запрошують долучитися до марафону здорових звичок

За інформацією з сайту Гречка.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ