Сергій Кузьменко зустрівся з медиками та обговорив ситуацію з COVID-19 в Олександрії

7

Сьогодні, 19 листопада, Сергій Кузьменко провів неофіційну зустріч з медичним персоналом та керівниками, які стоять на передовій у боротьбі з коронавірусної інфекції в Олександрії, повідомляє “Голос Громади” посилаючись на офіційну сторінку  у Фейсбук новообраного голови міста.

У ході зустрічі Сергія Анатолійовича турбували важливі питання, які стосувалися хворих на коронавірус, готовність лікарень до приймання інфікованих, проведення тестування, одужання олександрійців, обговорювалися заходи запобігання розповсюдження хвороби тощо.

Читайте також:  Щеплення від грипу: коли робити та в яку копієчку обійдеться для звичайної сім'ї з Кіровоградщини

“Почув, що питання номер один – забезпечення киснем. Наразі є 40 балонів, поставка щоденна. Місто має 7 апаратів ШВЛ. Проблем із швидкістю отримання результатів тестів немає. Втім існує кадрова проблема лікарського складу, зокрема інфекціоністів.
Станом на ранок 19 листопада в Олександрії лікуються 77 людей із пневмонією, із них – 19 ковідних пневмоній. Усього 70 ліжок готові прийняти хворих на ковід.
Зараз 203 лікарі забезпечують життєдіяльність охорони здоров’я міста. Дякуємо їм за щоденну роботу!” – йдеться у повідомленні Сергія Кузьменка.

Читайте також:  Після «карантину вихідного дня» олександрійські учні 5-9 класів навчатимуться у звичному режимі

БЕЗ КОМЕНТАРІВ