Вчора, 19 липня, мешканцем Олександрії була загублена барсетка з документами, грошима та банківськими картками. Подія трапилася о шостій ранку біля місцевої автозаправки «Мі-2». Про це повідомив кореспонденту «Голосу громади» сам чоловік, попросивши не вказувати його ім’я.

Після втрати документів чоловік звернувся до відділку поліції, заблокував картки та на одній з соціальних сторінок звернувся до мешканців Олександрії з проханням повернути втрачені документи, у разі, якщо вони будуть  знайдені, при цьому вказавши своє прізвище, ім’я та перелік загублених документів.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Довго чекати не довелося. За кілька хвилин після розміщення в інтернеті оголошення на мобільний телефон чоловіка зателефонували й запитали чи бажає він отримати свої документи. Однак ця послуга буде коштувати 200 доларів США – повідомили шахраї. Почувши, що власник не має такої суми, йому запропонували заплатити набагато меншу суму, перевівши гроші на номер мобільного телефону, після чого – чекати в певному місці, де йому повернуть  загублені документи.

Чоловік, не роздумуючи, перевів на мобільний номер гроші та почав чекати. Однак за півгодини йому знову зателефонували, але вже зовсім з іншого номеру телефону, повідомивши, що документи йому зараз підвезе місцевий таксист. Проте за послуги такої «доставки» чоловікові необхідно ще доплатити грошей, як і в першому випадку – перевівши на номер мобільного телефону. Вдруге, не зрозумівши, що його, говорячи сленгом, просто «розводять» – чоловік перевів ще раз гроші. Але ні через 10 хвилин, ні через годину документи так і не повернули. Після того, як барсетку так і не привезли, чоловік зателефонував на номер, з якого на іншому кінці проводу обіцяли повернути документи. Однак в слухавці навіть не зразу зрозуміли з якого приводу їм телефонують. А далі вже за звичним сценарієм – шахраї вимкнули телефон.

Читайте також:  Рятувальна служба у вихідні гасила різні займання

Шановні олександрійці! Будьте пильними, щоб така ситуація не трапилася з вами. А якщо ж ви вже стали жертвами шахрайства – одразу ж звертайтеся до поліції та не довіряйте обіцянкам і не йдіть на перемовини з шахраями.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ