Що б це означало: коронавірус був відомий ще понад 40 років тому?

1571

Газетні статті більш ніж 40-річної давнини, в яких згадувався коронавірус і нетипова пневмонія, потрапили в поле зору «Голосу Громади».

Перша з наведених публікацій – це московська газета «Арсенал» 1976 року(!).  А інша стаття – в центральній газеті СРСР «Известия» від 12 серпня 1981 року. У ній, якщо не звертати уваги на «легкий наліт» радянської пропаганди щодо «вірусу нетипової пневмонії, як бактеріологічної зброї ВВС США», теж дещо перекликається з сучасністю, чи не так?

Читайте також:  Кіровоградщина: понад 200 нових випадків хвороби на коронавірус, серед яких 7 дітей

З сучасних авторитетних наукових джерел відомо також, що захворювання від коронавірусу мали місце у світі і порівняно недавно: у 2012 році на Близькому Сході, а в 2003 – у тому ж самому Китаю. Провідні світові епідеміологи заперечують можливість виведення коронавірусу штучним шляхом (нібито за деякими популярними нині «теоріями всесвітньої змови»): на їхнє переконання, він виник суто природним шляхом, досить  давно і модифікувався у процесі еволюції.

Читайте також:  Що чекає на пенсіонерів Кіровоградщини у 2021 році?

Цю доволі цікаву (у світлі нинішніх подій) інформацію доводимо читачам просто так, до відома. При цьому не проводячи ніяких беззаперечних аналогій  інформації радянських часів з сучасною ситуацією та ні в якому разі не рядячи самолікування (як про це йдеться у першій статті) – це може бути небезпечно для здоров`я і життя. Нинішні суворі реалії такі: при появі певних симптомів  – тільки лікарня і тільки медики-фахівці.

Читайте також:  Протягом вихідних днів поліція Кіровоградщини виявила 35 порушень карантинних обмежень

БЕЗ КОМЕНТАРІВ