Школи Олександрії під загрозою дистанційного навчання

2544

Вже з понеділка навчальні заклади в Олександрії можуть перейти на дистанційне навчання, повідомляє «Голос Громади» посилаючись на Кіровоградську ОДА.

Як зазначається в повідомленні, освітні заклади Кіровоградщині, що знаходяться у «жовтій» зоні рекомендують перейти на дистанційне навчання. З 26 жовтня Олександрійщина вийшла з так званої безпечної «зеленої» зони.

Вже з наступного понеділка, 2 листопада, рекомендується закладам загальної середньої освіти, розташованим на територіях із «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки, перейти на дистанційну форму навчання.

Читайте також:  В Олександрії діє фестиваль гладіолусів

Зокрема, закладам загальної середньої освіти, що знаходяться у «зеленій» зоні, рекомендує забезпечити очну форму навчання з можливістю організації дистанційної для окремих учнів за заявою батьків та змішану форму навчання за умови, що регіон у якому розташоване освітній заклад, не належить до «червоного» рівня.

Однак, для прийняття рішення щодо форми навчання у школах у кожній окремій адміністративно-територіальні одиниці варто врахувати висновки регіональних комісій із питань ТЕБ та НС.

Читайте також:  Про конкурс "Кращий благоустрій приватної садиби"

БЕЗ КОМЕНТАРІВ