Сьогодні в Олександрії відбудеться онлайн-турнір з програмування роботів LEGO

47

Сьогодні, 21 жовтня, в Олександрії проведуть оnline-турнір з програмування роботів LEGO “Колонізувати Марс” в рамках реалізації ініціативи Meet and Code. Повідомляє «Голос Громади» посилаючись на сторінку Олександрійської міська ЦБС у Фейсбук.

Вік любителів роботехніки й легоконструювання має бути 10-12 років. Захід проходитиме з 15:30 до 17:30 години.

Дана подія повністю моделює ситуацію з освоєнням Марсу, оскільки на Марсі немає жодного центру керування, всі дії виконуються дистанційно з Землі. Отже, у нашій події – місце де перебувають роботи – це Марс, а місце з якого кожен учасник бере участь – це, такий собі, командний центр.

Читайте також:  Понад 1000 медпрацівників Кіровоградщини застраховані на випадок коронавірусу

Турнір складається з різних завдань, учасникам потрібно продемонструвати свої логічні якості та вміння правильно будувати алгоритми для виконання команд роботом. За допомогою декількох веб-камер учасники, попередньо зареєструвавшись, в реальному часі, одночасно, будуть отримувати завдання з програмування. Задача – вирішити проблему якомога швидше, при цьому обравши правильного робота (у дітей буде можливість обрати між двома роботами LEGO – «EV3MEG» та «Robot Educator»).

Читайте також:  З 1 грудня мешканці Кіровоградщини отримуватимуть допомогу по безробіттю у більшому розмірі

Кожний учасник пише програму для робота на своєму комп’ютері через програму LEGO MINDSTORMS Education EV3 та відсилає її на відповідну поштову адресу. Учасник може мати 3 спроби виконати завдання, але з інтервалом не частіше 5 хвилин. Переможців очікують цінні призи! Учасники події також отримають заохочувальні призи!
Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdCaqa7…/viewform…
Поспішайте, кількість учасників обмежена!

Читайте також:  COVID-19: смерть 17-річної дівчини на Кіровоградщині та 7 нових захворювань на Олександрійщині

БЕЗ КОМЕНТАРІВ